Мінінфраструктури визначило переможців конкурсів на керівників 3 державних портів

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Засідання постійної комісії Міністерства інфраструктури України оголосило про результати конкурсного відбору на зайняття наступних посад:

директора ДП «Бердянський морський торговельний порт»

Ольга Самініна — головний спеціаліст відділу державного нагляду та контролю на морському та річковому транспорті в Морській адміністрації. Раніше обіймала посаду заступника начальника Херсонської філії ДП «Адміністрація морських портів України». Має понад 20-річний стаж роботи у портовій галузі.

директора ДП «Миколаївський морський торговельний порт»

Олександр Медведик виконує обов’язки директора Миколаївського порту з серпня цього року. Має досвід роботи в.о. заступника директора з експлуатації ДП «МТП „Чорноморськ“». Протягом 20 років працював на різних посадах у порту Миколаєва. Здійснював керівництво у приватних стивідорних компаніях.

директора ДП «Ренійський морський торговельний порт»

Максим Ігнатенко — з лютого 2021 року обіймає посаду в.о. директора ДП «Ренійський морський торговельний порт». Працював адвокатом, перебував на управлінських посадах підприємств будівельної сфери.

Підкреслимо, що відповідні конкурси були оголошені 29 липня. Кадрові зміни є необхідною складової процесу реформування сфери морського та річкового транспорту.

Нагадаємо, у серпні порт «Ніка-Тера» збільшив вантажообіг на 19%.