На Тернопільщині виставили на аукціон ще один спиртзавод

Gazeta.te.ua

Україні триває процес приватизації, який передбачає проведення аукціонів з продажу підприємств, що раніше перебували на балансі держави. Серед об’єктів, які виставили на аукціон, – Борщівський спиртзавод у Тернопільській області.

Торги відбудуться 12 жовтня. Стартова ціна об’єкта становить 28 105 130 грн.

Спиртзавод розташований на земельній ділянці площею 7,4071 га. До його складу входять 32 об’єкти нерухомого майна, а саме: автогаражі з побутовими приміщеннями, автовагова з прохідною, водяна насосна, компресорна, корпус заводу, майстерня, механізований зерносклад та інші будівлі та споруди.

Крім цього, на балансі підприємства перебуває десять одиниць транспортних засобів та 770 одиниць устаткування. Стан основного технологічного обладнання – задовільний.

Загальна площа будівель та споруд становить 13 295,1 кв. м. До активу підведені основні інженерні комунікації: водопостачання, електропостачання та каналізація. Також є під’їзні шляхи, а відстань до Тернополя складає 102 км.

Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 11 жовтня включно.

До слова, у Тернопільській області вже приватизовано 3 спиртових заводи (Козлівське, Хоростківське та Мишковицьке місця провадження діяльності ДП «Укрспирт»). За результатами проведених аукціонів в державний бюджет надійшло коштів на суму 167,7 млн гривень.