Стало відомо, що впливає на субсидію

Перший діловий

До кінця поточного року передбачено 12 млрд грн субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідний законопроект було схвалено Верховною Радою України. Зокрема, «за» проголосували 256 депутатів.

Відтак, законопроект пропонує внести зміни до видаткової частини бюджету, збільшивши її на 39,4 млрд грн — з 1,345 трлн грн до 1,384 трлн грн. Відтак, на розвиток інфраструктури передбачено виділення 15 млрд грн «Укравтодору», 12 млрд грн — на субсидії на оплату послуг житлово-комунального господарства, 1,5 млрд грн — на «Велике будівництво», 3,8 млрд грн — на покриття дефіциту коштів на зарплати військовослужбовцям, 2 млрд грн — на оплату пакета послуг стаціонарної допомоги пацієнтам з COVID-19, 1 млрд грн — на покриття боргів із заробітної плати перед шахтарями.

Крім того, на Збройні сили України планують виділити 4,09 млрд грн, на субвенції для соціально-економічного розвитку місцевим бюджетам — 2,5 млрд грн, на виплату компенсацій за житло внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України — 282 млн грн.

Раніше колишній міністр соціальної політики Павло Розенко розповів, що найчастіше відмовляють у житловій субсидії через прописки в квартирі осіб, які там фактично не живуть.

Також писали, що  незабаром українцям буде доступна можливість оформлювати субсидії через додаток «Дія».