У Тернопільській області продають спиртзавод

Тернопільскі Події

Новини Тернопільщини: В Україні триває процес приватизації, який передбачає проведення аукціонів з продажу підприємств, що раніше перебували на балансі держави. Це потрібно для того, щоб перетворити збиткові держпідприємства на прибуткові виробництва. Серед об'єктів, які виставили на аукціон, - Борщівський спиртзавод у Тернопільській області. Торги відбудуться 12 жовтня. Стартова ціна об'єкта становить 28 105 130 грн.

Про це повідомили в Тернопільській ОДА.

«Сьогодні ми перебуваємо на Борщівському спиртзаводі. Це один з об'єктів приватизації. Аукціон відбуватиметьсявиключно на електронному майданчику Прозоро. Саме ця система дає можливість підприємцям відчувати впевненість в чесності правил гри. Також дозволяє виявляти ефективних власників», - зазначає перший заступник голови ОДА Ігор Дем'янчук.

Спиртзавод розташований на земельній ділянці площею 7,4071 га. До його складу входять 32 об'єкти нерухомого майна, а саме: автогаражі з побутовими приміщеннями, автовагова з прохідною, водяна насосна, компресорна, корпус заводу, майстерня, механізований зерносклад та інші будівлі та споруди.

Крім цього, на балансі підприємства перебуває десять одиниць транспортних засобів та 770 одиниць устаткування. Стан основного технологічного обладнання – задовільний.

Загальна площа будівель та споруд становить 13 295,1 кв. м. До активу підведені основні інженерні комунікації: водопостачання, електропостачання та каналізація. Також є під'їзні шляхи, а відстань до Тернополя складає 102 км.

Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 11 жовтня включно.

Додамо, що в області уже приватизовано 3 спиртових заводи (Козлівське, Хоростківське та Мишковицьке місця провадження діяльності ДП ,,Укрспирт”). За результатами проведених аукціонів в державний бюджет надійшло коштів на суму 167,7 млн гривень.

Більше новин Тернополя читайте за посиланнями: У Тернополі за три місяці встановили 50 камер відеоспостереженняУ Тернополі можна купити одноразові квитки на зупинкахУкраїнська мова стала офіційною мовою міста-партнера Тернополя з Бразилії