На Львівщині будують нові свинокомплекси

Агробізнес Сьогодні

Новостворене ТзОВ «Радехів Біо Ферм» будує новий свинокомплекс повного циклу вирощування потужністю 50 тис. голів свиней, у тому числі 2,5 тис. – свиноматок. Поетапне введення в експлуатацію цих потужностей заплановано на 2021-2022 роки.

Як повідомила пресслужба Львівської облдержадміністрації, крім того, будує та реконструює тваринницькі приміщення на 24,4 тис. голів ТзОВ «Барком».

При цьому сільгосппідприємства Львівської області демонструють позитивну динаміку у валовому виробництві м’яса всіх видів – загальне виробництво зросло на 24,3%.

За вісім місяців 2021 року вироблено 22,1 тис. тонн (+25,5% до аналогічного періоду минулого року), що становить 28% у валовому виробництві м’яса в області.

На 1 вересня на Львівщині загалом утримується 464,1 тис. голів свиней – на 20% більше, як порівняти з аналогічним періодом минулого року. Зокрема, сільгосппідприємства наростили поголів’я на 46,8%. Вони використовують генетику та технології провідних компаній Данії, Чехії, Франції, Канади та покращені породи вітчизняних господарств.

Розведенням, вирощуванням і відгодівлею свиней у області займаються 105 суб’єктів господарювання. Так, 22 юрособи утримують понад 1 тис. голів свиней. Фізособи-підприємці утримують 100-500 голів свиней.

«Наразі споживання свинини в Україні та за її межами збільшується. І це добрий знак для підприємств Львівщини, які займаються розведенням свиней, виробництвом м'яса та його переробкою. Але наші підприємства мусять досить швидко технологічно адаптуватись до міжнародних стандартів. Це дозволить оперативно вирішити проблеми, пов'язані зі спалахами АЧС – найбільший виклик для національної галузі свинарства. Після цього можливостей для експорту й, відповідно, нарощування поголів'я та виробництва м'яса стане значно більше. Крім того, використання сучасних технологій, зокрема від данських компаній, дозволить посилити конкурентоспроможність виробників м'яса свинини на внутрішньому ринку, що є важливою умовою збереження національної продовольчої безпеки», – директорка департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Тетяна Гетьман.