Ковальовський спиртзавод приватизували за понад 23 мільйони

Укрінформ

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

"11 жовтня відбувся онлайн-аукціон з приватизації окремого майна Ковальовського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт». На участь в аукціоні зареєструвалися троє учасників, які в ході прозорих та конкурентних торгів збільшили ціну майже вдвічі від стартової – з 14 812 449,7 грн до 23 200 333 грн", - ідеться в повідомленні.

Переможець аукціону тепер має підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок, після чого процес приватизації Ковальовського МПД вважатиметься офіційно завершеним.

Після цього новий власник отримає: 33 об'єкти нерухомого майна, будівлі загальною площею майже 8,3 тис. кв. метрів з обладнанням та усіма комунікаціями, транспортні засоби і належне устаткування.

Як повідомляв Укрінформ, із 15 жовтня 2020 року в Україні почалася приватизація підприємств спиртової галузі. Загалом на приватизацію держава виставить 41 місце провадження діяльності, що входять до держпідприємства «Укрспирт», та ще 37 об’єктів концерну «Укрспирт».