Транспортний комітет запропонує нову редакцію законопроєкту про залізничний транспорт й розраховує прийняти його весною 2022 року

Ukraine Rail Monitoring

До кінця року на розгляд Верховної Ради внесуть нову редакцію законопроєкту про залізничний транспорт, повідомив голова залізничного підкомітету Артем Ковальов в ході засідання ІІ Міжнародної науково-практичної конференції УКРПРОФЗТ/2021.

За його словами нинішній законопроєкт буде відкликаний. В цілому закон планують прийняти весною 2022 року.

По законопроєкту, змінилась команда в МІУ й зараз ми організовуємо робочу групу в яку увійдуть представники міністерства, законодавчої гілки влади та бізнесу. Ми плануємо першу редакцію направити в зал в цьому році, а весною прийняти у другому читанні. Законопроєкт який був поданий раніше буде відкликаний, й ми запропонуємо нову редакцію яку зараз напрацьовуємо.

Артем Ковальов

Під час обговорення голова профспілки залізничників та транспортних будівельників Вадим Бубняк попрохав включити в робочу представників об’єднання, адже у профспілки є також свої напрацювання й пропозиції.

Зауважимо, що ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Виклики та перспективи соціально-економічного розвитку залізничного транспорту» буде складатися з 9-ти панелей. На установчих зборах було затверджено їх перелік, які відбудуться протягом жовтня:

Панель №1: Майже шість років по створенню АТ «Укрзалізниця». Що вдалося, а що ні? Позитивні та негативні наслідки для компанії, бізнесу, економіки держави.

Панель №2: Лібералізація ринку залізничних перевезень в Україні.

Панель №3 : Колективний договір АТ «Укрзалізниця»: позитиви та ризики для роботодавця, профспілки та співробітників.

Панель №4: Підвищення престижу та конкурентоспроможності залізничних професій на ринку праці.

Панель №5: Критерії віднесення активів Укрзалізниці до непрофільних.

Панель №6: Система забезпечення безпеки руху в умовах нинішнього медичного забезпечення працівників галузі.

Панель №7: Впровадження практики корпоративного управління в АТ «Укрзалізниця», які етапи пройдено, які ще попереду?

Панель №8: Інноваційний розвиток рухомого складу та інфраструктури.

Панель №9: Забезпечення сталого постачання.