Кабмін підвищив до 7,8 тис. грн мінімальну пенсію у зв'язку з втратою загиблого в АТО/ООС годувальника з 1 січня 2022 року

ITTA

Київ. 11 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів підвищив мінімальний рівень пенсії у зв’язку з втратою годувальника, який загинув під час участі в АТО/ООС, до 7,8 тис. грн із 1 січня 2022 року.

"На засіданні уряду ухвалено постанову Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 року №674", якою підвищено рівень матеріального забезпечення одержувачів пенсії у зв’язку з втратою годувальника, який загинув під час участі в АТО/ООС", – йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства соціальної політики.

Зокрема, кожному з непрацездатних батьків, дружині (чоловіку) загиблого захисника України встановлено з 1 січня 2022 року мінімальну пенсійну виплату у зв’язку з втратою годувальника 7 800 грн.

"При цьому ця виплата забезпечуватиметься незалежно від наявності та кількості інших непрацездатних членів сім’ї, на яких призначено пенсію у зв’язку з втратою годувальника", – йдеться в повідомленні.

За даними міністерства, підвищення торкнеться 2 тис. осіб, а пенсійна виплата для них збільшиться в середньому на 2 тис. грн.