Стартують щорічні збори МВФ та Світового банку – Шевченко анонсував зустрічі

Укрінформ

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив голова Національного банку Кирило Шевченко.

"Сьогодні розпочинаються Щорічні збори МВФ та Групи Світового банку. Кожного року голови центральних банків, міністри фінансів, представники бізнес-кіл, громадських організацій та науковці держав-членів цих організацій з усього світу збираються, щоб обговорити актуальні питання забезпечення фінансової стабільності та виклики для світової економіки. Цього року офіційна частина зборів відбудеться з 11 до 17 жовтня в онлайн-форматі", - написав Шевченко.

За його словами, команда Національного банку планує долучитися до заходів, що відбуватимуться в межах цих зборів, а також проведе двосторонні зустрічі із міжнародними партнерами.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці серпня цього року Україна отримала 2,7 млрд дол. США від Міжнародного валютного фонду у рамках допомоги країнам - учасницям МВФ у відновленні економік, що постраждали внаслідок пандемії коронавірусу.

Місія МВФ 21 вересня 2021 року розпочала роботу в Україні для продовження першого перегляду програми stand-by. Віртуальна місія щодо першого перегляду програми stand-by закінчилася у середині лютого без рекомендації про виділення другого траншу.

МВФ 9 червня 2020 року затвердив нову 18-місячну програму stand-by для України на суму близько 5 млрд дол. із негайним виділенням 2,1 млрд дол. першого траншу.