"Північний потік-2": США та ЄС розпочали підготовку санкцій

АСПІ

Підготовка санкцій проти Росії щодо "Північного потоку-2" вже розпочата. Але відповідні заходи повинні вводитися разом США та країнами Європи.

Робота над підготовкою санкцій щодо газопроводу "Північний поток-2" вже розпочалася. Про це заявив старший радник з енергетичних питань Державного департаменту США Амос Хохштайн, інформує РБК-Україна.

Посадовець зазначив, що санкції проти РФ, якщо Москва використовуватиме питання поставок газу як зброю проти України, повинні вводитися США і Європою разом, аби були дієвими та досягли бажаного результату. "Звичайно, санкції, які вводять США, мають свій вплив і аргументацію. Але вони не будуть так само ефективні, як у випадку, якщо вони будуть працювати разом з санкціями, які будуть вводитися в координації з Європою, і особливо з Німеччиною", - заявив Хохштайн. Він зазначив, що Німеччина також готова у разі загрози безпеки України, вводити санкції. "І робота з визначення, які саме санкції США та ЄС готові вводити, вже розпочата", - сказав Хохштайн.

Нагадаємо, раніше канцлер ФРН Ангела Меркель домовилася з президентом США Джо Байденом про "Північний потік-2" і про Україну. Також ASPI news повідомляло, що президент Володимир Зеленський був переконаний, що зупинити будівництво "Північного потоку-2" здатні тільки США і Джо Байден за підтримки Конгресу.