Арештований глава «Укрексімбанку» заявив про свою відставку

UA.NEWS

Глава «Укрексімбанку» Євген Мецгер, який потрапив у кримінальну справу за напад на журналістів, написав заяву на звільнення.

Про це сам Мецгер написав у фейсбуці, показавши фото заяви. Він назвав цей крок єдино можливим у ситуації, коли потрібно відвернути негативні наслідки для банку. Мецгер підкреслив, що банк працює цілком законно, і саме тому йому було неочікувано почути звинувачення, які пролунали на адресу фінустанови. «І також ще раз стверджую – укладаючи угоди з клієнтами банку, наші працівники завжди дотримувались вимог закону, правил та процедур банківської роботи. Написання заяви про відставку є моєю власною оцінкою того, що сталося в банку. Сподіваюсь, що цей крок допоможе відновленню довіри до банку», - написав Мецгер.

Нагадаємо, напередодні суд обрав запобіжний захід Євгену Мецгеру – нічний домашній арешт.

Раніше київські правоохоронці вручили главі правління «Укрексімбанку» Євгену Мецгеру підозру у перешкоджанні професійній діяльності журналістів та незаконне вилучення журналістських матеріалів. Також підозру у справі вручили директору департаменту інформаційної політики «Укрексімбанку» Володимиру Пікалову.

Нагадаємо, глава правління «Укрексімбанку» Євген Мецгер опинився у центрі скандалу після інтерв’ю, у якому журналісти «Схем» поставили незручне запитання про виданий кредит. Співробітники банку у присутності керівництва фінустанови напали на оператора, а потім вилучили у працівників ЗМІ техніку та стерли записи інциденту. Однак журналістам вдалось відновити відео з нападом.

6 жовтня Мецгер написав заяву про складення повноважень на час поліцейського розслідування, а також вибачився за образи та напад на журналістів. Тимчасово виконуючим обов’язки голови правління банку призначено Сергія Єрмакова.

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова різко висловилася про напад на знімальну групу «Схем». Вона заявила, що винні будуть покарані в рамках закону.