Мецгер звільнився з Укрексімбанку після скандалу

Парламент.ua

Голова правління АТ "Укрексімбанк" Євген Мецгер написав заяву про звільнення після скандалу із журналістами програми "Схеми".

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Сьогодні я написав заяву про звільнення з посади голови правління АТ "Укрексімбанк". Це логічний крок – єдино можливий у ситуації, коли потрібно відвернути негативні наслідки для банку, - написав він.

Заява Мецгера про звільнення Фото: facebook.com/MetzgerEugene[/caption]

Мецгер стверджує, що за час його роботи у фінустанові (тут він почав працювати ще у 2006 році, а очолив банк у 2020 році) "Укрексімбанк став дійсно міцніше".

Були реалізовані сотні проєктів, які посилили і банк і українську економіку. Банк в 2021 році отримав прибутку вже 1,75 млрд грн. Зрозуміло, що ці пояснення зараз вже не будуть слухати, але банк дійсно працює успішно, цілком законно та згідно із затвердженими пріоритетами. І саме тому для мене було настільки неочікувано – почути звинувачення, які пролунали на адресу банку, - написав він.

Він зазначив, що "укладаючи угоди з клієнтами банку, наші працівники завжди дотримувались вимог закону, правил та процедур банківської роботи".

Написання заяви про відставку є моєю власною оцінкою того, що сталося в банку. Сподіваюсь, що цей крок допоможе відновленню довіри до банку, - додав вже колишній голова "Укрексімбанку".

Нагадаємо, що 4 жовтня на знімальну групу програми розслідувань "Схеми" напали під час інтерв'ю з головою "Укрексімбанку" Євгеном Мецгером у його кабінеті. 8 жовтня Мецгеру вручили нову підозру у справі щодо нападу на журналістів програми "Схеми". Працівнику охорони банку теж повідомили підозру через перешкоджання роботі журналістів.

11 жовтня Голосіївський районний суд Києва відправив під нічний домашній арешт Євгена Мецгера.

[readalso id="184322,184798"]