Мінінфраструктури хоче створити в Україні центр із модернізації пасажирських літаків у вантажні

ITTA

Київ. 12 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство інфраструктури України в межах розробки концепту Національного авіаперевізника вивчає можливості для співпраці ДП "Антонов" і AirBus.

Як повідомляється на сторінці відомства у Facebook, йдеться, зокрема, про створення нового європейського центру з модернізації іноземних пасажирських літаків у вантажні (passenger to freighter conversion) на виробничих потужностях ДП "Антонов".

Цей проект представила делегація Мінінфраструктури в межах Paris InfraWeek 2021 у Франції.

Як повідомлялося, Міністерство інфраструктури України влітку розпочало співпрацю з французькою консалтинговою компанією Aerogestion щодо оптимальної моделі створення Національного авіаперевізника і вже до кінця поточного року планується представити результати і можливі рішення уряду.

Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко в ексклюзивному інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна" заявляв, що українська державна авіакомпанія забезпечуватиме і внутрішні, і міжнародні рейси, зокрема на далекі дистанції.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, внутрішній авіаперевізник має купувати українські літаки, але тривають переговори про закупівлю літаків і з трьома найбільшими світовими авіавиробниками.

Джерело: https://www.facebook.com/MinInfra.UA/posts/4590285681020253