Наглядова рада Укрексімбанку звільнила Мецгера і призначила нового керівника

АСПІ

Наглядова рада державного "Укрексімбанку" 11 жовтня звільнила главу правління Євгена Мецгера. На його місце призначений Сергій Єрмаков.

Новий керівник Сергій Єрмаков приступить до виконання обов'язків вже з 12 жовтня. Про це повідомила пресслужба банку в Facebook напередодні.

Сергій Єрмаков буде виконувати обов'язки керівника з 12 жовтня. Тепер належить провести конкурс, за підсумками якого буде ухвалено рішення про призначення постійного голови правління банку. Крайнім терміном вказано 12 квітня 2022 року.

"У зв'язку зі звільненням голови правління, номінаційний комітет наглядової ради призначив Єрмакова Сергія Олександровича виконуючим обов'язки голови правління банку з 12 жовтня на термін до вступу на посаду особи, яка буде обрано наглядовою радою за результатами конкурсу не пізніше 12 квітня 2022 року", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що на знімальну групу програми розслідувань "Схеми" було скоєно напад під час інтерв'ю з головою правління Укрексімбанку Мецгера через питання про кредит в 60 мільйонів доларів США. Також ASPI news повідомляло, що, за словами Євгена Мецгера, Укрексімбанк не допустив жодного порушення при видачі кредиту в 60 мільйонів доларів США компаніям, бенефіціаром яких виступає громадянин України зі статусом внутрішньо переміщеної особи Сергій Брюховецький, на покупку ТРЦ Sky Mall.