Україна та Євросоюз підписали договір про "відкрите небо"

UA: Cуспільне мовлення

Україна та Європейський Союз підписали Угоду про спільний авіаційний простір.

Церемонія транслювалася у Facebook Офісу президента

Документи підписали прем'єр-міністр Денис Шмигаль та верховний представник ЄС з питань закордонних справ Жозеп Боррель в присутності президента України Володимира Зеленського, голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн та голови Європарламенту Шарля Мішеля.

За документом, країни ЄС тепер можуть призначати будь-якого європейського перевізника для виконання рейсів в Україну. Також європейські компанії можуть виконувати внутрішні рейси в Україні.

Рада ЄС дала згоду на підписання угод про спільний авіаційний простір (САП) з Україною, Вірменією, Тунісом і Катаром 28 червня. Переговори про САП з Україною завершилися у 2013 році, однак підписання угоди було заблоковане через конфлікт між Великою Британією та Іспанією щодо статусу аеропорту Гібралтару.

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!