Держдеп: США та Німеччина ведуть роботу над ймовірними санкціями проти РФ через Північний потік-2

UA: Cуспільне мовлення

США та Німеччина працюють над визначенням ймовірних санкцій проти Росії, які застосують у разі, якщо Кремль порушить домовленості та застосує газогін "Північний потік-2" як зброю проти України.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна сказав старший радник Держдепу США Амос Хохштайн.

"У спільній заяві президента Байдена і канцлера Меркель йдеться про те, що Німеччина так само готова у разі подальшого використання Росією постачання газу як зброї, яка загрожуватиме безпеці України, вводити санкції. І робота з визначення, які саме санкції США і Європа готові вводити, вже розпочата", – каже дипломат.

За його словами, американські санкції матимуть меншу силу, якщо будуть застосовані не в кооперації з Європою та ФРН.

"Звичайно, санкції, які вводять США, мають свій вплив і аргументацію. Але вони не будуть так само ефективні, як у випадку, якщо вони будуть працювати разом з санкціями, які будуть вводитися в координації з Європою і особливо з Німеччиною", – додав Хохштайн.

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!