Переговори щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів добігають кінця – Профспілка

Ukraine Rail Monitoring

Переговори щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів вже добігають етапу завершення.

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України веде переговори з керівництвом Укрзалізниці щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів з 1 жовтня 2021 року відповідно до підписаного Спільного рішення між перевізником та Профспілкою про співпрацю та взаєморозуміння від 30 березня..

7 жовтня Голова профспілки Вадим Бубняк запропонував в.о. Голови правління Олександру Камишіну та членам правління не зволікати з прийняттям рішення щодо підвищення тарифних ставок та посадових окладів.

Переговори вже добігають етапу завершення і з цього приводу 13 жовтня заплановано чергову зустріч лідера профспілки з очільником Товариства. За її результатами профспілка буде визначатися щодо своїх подальших дій задля реалізації Спільного рішення.

Водночас триває нарада керівництва професійних секцій Ради профспілки у ході триденного збору. На ній сторони узгоджують позиції та напрацьовують алгоритм можливих дій, у тому числі з організації та проведення «роботи за інструкцією» (страйку).

Нагадаємо, 12 жовтня у 10-ти депо УЗ розпочався «Італійський страйк» інційований вільною профспілкою залізничників України (ВПЗУ).