Сінгапур припинив імпорт українських яблук

Агравері

Про це повідомляє east-fruit.com.

«За перші три квартали 2021 року в Сінгапур ввезли 27,2 тис. тонн свіжого яблука — на 17% або 5,4 тис. тонн менше, ніж за такий же період 2020 року. При цьому імпорт знизився з усіх п'яти найбільших країн-постачальників: Китаю, Нової Зеландії, ПАР, США і Франції», — йдеться в повідомленні.

За словами експертів, особливо цікаво, що Китай, який мав надлишкові запаси яблука і пропонував їх за рекордно низькою ціною протягом перших дев'яти місяців 2021 року, також знизив їх експорт в Сінгапур.

«На цьому тлі звертає на себе увагу різке зростання імпорту яблука в Сінгапур з Туреччини та Італії. Туреччина змогла збільшити експорт яблука в цю країну на 62%, а Італія — на 73%. До речі, на турецький яблучний феномен ми звертаємо увагу вже досить давно. А ось з Італією ситуація інша — виробники в цій країні явно переоцінили попит на яблуко в сезоні 2020/21 і увійшли в літній сезон з рекордними запасами яблука, яке не зуміли розпродати до початку збирання нового врожаю», — пояснюють фахівці.

Таким чином, до цих пір на ринку Італії продається яблуко врожаю 2020 року. На цьому тлі італійські оптові ціни були низькими, і вони активно пропонували своє яблуко на ринках країн Південно-Східної Азії за конкурентною ціною.

Нагадаємо, виробникам лохини вигідно підтримувати імідж ягоди як елітної.