Призначено нового голову Регуляторної служби

Перший діловий

Уряд своїм рішенням перепризначив на посаду керівника Державної регуляторної служби колишнього народного депутата від партії «Слуга народу» та колишнього очільника Харківської облдержадміністрації Олексія Кучера. За інформацією пресслужби Кабінету міністрів, йдеться про урядове розпорядження №1230-р від 11.10.2021 р.

З нього випливає, що Кучера призначили керувати відомством від дати початку фактичного виконання обов’язків на цій посаді на п’ятирічний термін.

Ще одне урядове розпорядження №1229-р звільнило Кучера з посади Регуляторної служби через закінчення терміну дії тимчасового контракту, який було укладено без конкурсу в рамках процедури, введеної на час дії карантину в країні.

Варто додати, що раніше Нацагенція з питань запобігання корупції внесла припис уряду через Олексія Кучера. Мовляв, його запідозрили у недостовірному декларуванні. Неправдиві відомості стосувалися володіння криптовалютою. НАЗК вимагало провести службове розслідування та притягнути до дисциплінарної відповідальності Кучера.

Нагадаємо, що Державна міграційна служба України отримала нового керівника. Уряд призначив на цю посаду Наталію Науменко, яка до цього була першою заступницею голови ДМС та тимчасово керувала відомством.

Також ми писали, що уряд звільнено заступника глави Міністерства закордонних справ Василя Боднара.