Авіакомпанія Wizz Air анонсувала нові напрямки з Харкова в Чехію та Грецію

depo.ua

Авіакомпанія Wizz Air 13 жовтня анонсувала масштабне розширення польотної програми з України, у тому числі два нових напрямки відкриються з Харкова.

Загалом у 2022 році запланований запуск 23 нових рейсів з чотирьох аеропортів України, ще три напрямки відкриють в грудні 2021 року, передає Depo.Харків із посиланням на "ЦТС".

"Ми розраховуємо, що нові маршрути збільшать наш пасажиропотік з України на 120%", - заявив президент авіакомпанії Wizz Air Роберт Кері.

В тому числі з Харкова заплановані рейси в Грецію та Чехію:

Харків - Салоніки - з 29 березня, вівторок, субота;

Харків - Пардубіце - з 2 червня - четвер, неділя.

Із аеропорту Київ будуть запущені рейси в Париж (Бове), Ейндховен, Брюссель (Шарлеруа), Ніццу, Барселону, Мадрид, Аліканте, Малагу, Порту, Пальму-де-Майорка, Ханью, Базель.

Зі Львова заплановані перельоти в Мадрид, Ейндховен, Париж (Бове), Барселону, Ніццу, Тревізо, Брюссель (Шарлеруа), Афіни, Салоніки.

Із Одеси - в Лондон (Лутон), Пардубіце, Афіни.

Довідка Depo.Харків. Україна та ЄС підписали угоду про єдиний авіаційний простір. Договір про "відкрите небо" дасть Україні право призначати свої авіакомпанії для польотів в будь-які країни-члени ЄС. Водночас угода дзеркально надає можливість будь-якій країні Євросоюзу призначати будь-якого європейського перевізника для виконання рейсів в Україну. Також європейські перевізники зможуть обслуговувати внутрішні українські рейси.