Підприємства Укроборонпрому отримали $454 мільйонів за виконання зовнішніх контрактів

Укрінформ

Про це розповів на пресконференції генеральний директор державного концерну "Укроборонпром" Юрій Гусєв, повідомляє кореспондент Укрінформу.

За його словами, надходження від діяльності спецекспортерів у січні-вересні зросли на 45% порівняно із минулим роком, сума укладених контрактів – майже на 74%, вартість відвантажених товарів і послуг – орієнтовно на 16%.

“Щодо конкретних цифр, то за три квартали 2021 року спецекспортери уклали контрактів майже на $700 мільйонів (що на $300 млн більше, ніж за цей же період торік), відвантажили продукції і надали послуг на понад $373 млн - плюс $51 млн до торішніх показників. При цьому загальні надходження від виконання зовнішньоекономічних контрактів перевищили $454 млн”, - уточнив Гусєв.

Водночас він зауважив, що в третьому кварталі темпи приросту основних показників діяльності спецекспортерів уповільнилися. Але в жовтні знову з’явився висхідний тренд, динаміка укладання нових контрактів прискорилася.

“Маємо амбітні плани щодо укладання нових контрактів і реалізації вже підписаних угод із зарубіжними партнерами”, - запевнив гендиректор Укроборонпрому.

Як повідомлялося, підприємства, що входять до складу державного концерну “Укроборонпром”, за три квартали виготовили продукції майже на 27 млрд грн — на 8 млрд більше, ніж торік. Планові показники в галузі перевищено приблизно на 4%. Керівництво концерну пояснює зростання обсягів виробництва вчасним виконанням державного оборонного замовлення та збільшенням кількості і вартості зовнішніх контрактів.