Ще семи підприємствам водопостачання й теплового господарства Полтавщини погодили суми заборгованості

Новини Полтавщини

Ще семи підприємствам водопостачання й теплового господарства Полтавщини погодили суми заборгованості

В облдержадміністрації відбулося третє засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці у тарифах. На розгляд винесли матеріали по трьох підприємствах теплового господарства й по чотирьох – водопостачання та водовідведення.

Фахівці Держпродспоживслужби, Держаудитслужби, ДПС, Нацполіції, НКРЕКП, Держказначейства, управління житлово-комунального господарства та енергетики ОДА обговорили подані на розгляд комісії розрахунки з представниками ДП "Пирятинтеплопостачання", КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" Горішньоплавнівської міської ради, КП ПОР "Полтававодоканал", КП "Комбінат комунальних підприємств" Котелевської селищної ради, АТ "Полтаваобленерго", ПП "Хазар-2007" та КП "ГЖЕД села Велика Круча". Більша частина з них уже надавали обрахунки на розгляд комісії, але у зв’язку з отриманими зауваженнями здійснювали доопрацювання, повідомили у Полтавській ОДА.

У результаті комісія узгодила показники заборгованості з різниці у тарифах всім семи підприємствам на загальну суму понад 410 мільйонів гривень.

"Наразі ми розглянули всі матеріали, надані на розгляд територіальної комісії підприємствами теплового господарства й водопостачання та водовідведення. Цього разу аналізували частину уточнених матеріалів підприємств, до яких протягом попередніх засідань у членів комісії були зауваження. Також на розгляд потрапили заявки, які надійшли останніми. Якщо підприємства, які ще не подали матеріали, все ж це зроблять, тоді комісія збереться знову. Узагальнену інформацію за підсумками засідання традиційно спрямуємо до Міністерства розвитку громад та територій", – зазначив начальник управління житлово-комунального господарства та енергетики ОДА Едуард Рева.

Нагадаємо, у вересні комісія узгодила показники заборгованості з різниці у тарифах на загальну суму понад 492 мільйони гривень восьми підприємствам області.