Державне оборонне замовлення до кінця року буде виконане на 100% - Уруський

Укрінформ

Як передає Укрінформ, про це написав віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський в Фейсбуці.

"Сьогодні відбулася чергова нарада щодо стану виконання державного оборонного замовлення (ДОЗ) у 2021 році. За її підсумками можу повідомити, що динаміка виконання ДОЗ достатньо позитивна. Станом на 13 жовтня, згідно з даними, наданими всіма держзамовниками, укладено нових та пролонговано попередніх близько 350 контрактів на суму 20,5 млрд грн або 75 відсотків від передбаченого загального обсягу фінансування на 2021 рік у понад 27 млрд грн", - написав Уруський.

Він зазначив, що за доповідями держзамовників ДОЗ 2021 виконується в плановому режимі і до кінця року буде виконано на 100%.

Уруський додав, що наступна нарада із державними замовниками щодо виконання ДОЗ відбудеться в середині листопада 2021 року.

Як повідомлялося, українські спецекспортери за 9 місяців одержали понад 454 мільйони доларів за виконання зовнішньоекономічних контрактів, майже на половину більше, ніж за цей час торік.