Міноборони України виділило 3,7 млрд грн на погашення заборгованості з одноразових виплат військовослужбовцям

Інтерфакс-Україна

Міністерство оборони України в період 11 та 12 жовтня виділило військовим частинам та установам Збройних сил України майже 3,7 млрд грн, повідомляє прес-служба міністерства.

"Ці кошти призначені для погашення заборгованості з одноразових додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців Збройних сил, виплати винагород, заохочення особового складу тощо", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що 1 млрд 810 млн грн із цієї суми виділено для виплат грошової допомоги на оздоровлення. Майже 247 млн грн спрямовано на виплату винагороди за підписання першого контракту та інших одноразових виплат. Для матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань військовослужбовців переказано майже 50 млн грн, 195 млн грн на виплату компенсацій за піднаймання житла, ще понад 82 млн грн призначені для розрахунків зі звільненими з військової служби.

Крім того, для виплати винагород за участь в ООС за вересень 2021 року виділено понад 725 млн грн. До Дня захисників і захисниць України військовослужбовців заохочено більш ніж на 641 млн грн.