Стало відомо, коли Кабмін ухвалить бюджет на 2022 рік

Pravdatutnews

Для ухвалення бюджету ще є два пленарні тижні роботи народних депутатів, розповів перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко, повідомляє Укрінформ.

Для бюджету в нас ще є два тижні пленарних, будемо намагатися в перший тиждень (пленарний — ред.) його розглянути, але поки немає кінцевого повернутого проєкту з доопрацьованими від уряду, тому чекаємо від них, - зазначив віцеспікер.

Корнієнко пояснив, що якщо наступного тижня Кабмін встигне повернути проєкт бюжету-2022 до ВР, і документ пройде необхідний комітетський розгляд, тоді можливе його ухвалення на пленарному тижні з 30 листопада до 3 грудня.

Водночас він висловив думку, що, швидше за все, ухвалення держбюджету в другому читанні відбудеться на іншому пленарному тижні — з 14 до 17 грудня.

Він (бюджет — ред.) має бути прийнятий до Нового року, - запевнив перший заступник Голови ВР.

Водночас Корнієнко заявив, що є “системний спротив” прийняттю так званих ресурсних законопроєктів, зокрема, № 5600. За словами Корнієнка, цей законопроєкт, зокрема, може збільшити ресурсну базу бюджету на “кілька десятків мільярдів гривень”.

Віра Коновал -pravdatutnews.com