Укрзалізниця запустила дизель-потяг виробництва КВБЗ на маршруті Ізмаїл-Одеса

Новини Полтавщини

Укрзалізниця запустила дизель-потяг виробництва КВБЗ на маршруті Ізмаїл-Одеса
Укрзалізниця запустила "Дунайський експрес" Ізмаїл – Одеса. На маршруті курсуватиме сучасний дизель-поїзд вітчизняного виробництва.
Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

"Сьогодні ми запускаємо абсолютно нову модель приміських перевезень. Завдяки спільним зусиллям Укрзалізниці, Одеської обласної держадміністрації та обласної ради відсьогодні на маршрут Одеса — Ізмаїл виходить "Дунайський експрес", який стане стартом потужного розвитку системи приміських перевезень європейського зразка в Україні", — наголосив керівник компанії. На зазначеному маршруті курсуватиме сучасний дизель-поїзд вітчизняного виробництва.

"Президент України під час візиту до Ізмаїла підтримав ініціативу одеської ОДА і сьогодні ми запускаємо цей сучасний поїзд збудований на Крюківському вагонобудівному заводі. Тож ізмаїльчани отримали надійне залізничне сполучення з Одесою, і у короткий термін можуть з комфортом дістатися обласного центру", — зазначив Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко.

Поїзд №7002/7001 Одеса — Ізмаїл відправлятиметься з Одеси щодня о 19:50 та прибуватиме до Ізмаїла о 00:32. Зворотно поїзд виправлятиметься о 01:29 та прибуватиме до Одеси о 06:11. Також експрес робитиме зупинки на станціях: Білгород-Дністровський, Кулевча, Сарата, Арциз, Главані, Дзинілор та Котлабух.
Довідково. На маршруті Одеса — Ізмаїл використовуватиметься дизель-поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3. Максимальна швидкість цього поїзда — 140 км/год. У складі поїзда 3 вагони — 170 місць. Поїзд має сучасні елементи інтер’єру та екстер’єру й пристосований для перевезення маломобільного населення. Поїзд буде курсувати щоденно. Вартість квитка становитиме 189 грн.