«Контінентал» експортував до Королівства Саудівська Аравія 121 тис. тонн пшениці

GrowHow.in.ua
Компанія «Контінентал Фармерз Груп» 2021 року експортувала до Королівства Саудівська Аравія 121 тис. тонн борошномельної пшениці високої якості. Два судна класу Panamax з українською пшеницею вже розвантажені в портах Джедда та Янбу. Постачання відбулося в межах прямого контракту зі саудівським державним закупником Saudi Grains Organization (SAGO), – повідомляють у компанії.

Для «Контінентал» це друге пряме експортне постачання пшениці до Королівства Саудівська Аравія: 2020 року Компанія вже експортувала до КСА 60 тис. тонн якісної борошномельної пшениці. Це було перше постачання української пшениці до Королівства Саудівська Аравія з 2008 року, що пов’язано з високими вимогами КСА до якості зерна.

– Я радий, що “Контінентал” вдалося знову відкрити експортний ринок Королівства Саудівська Аравія для української пшениці та проти минулого року подвоїти обсяги прямого експорту. Для України це перспективний ринок, а для “Контінентал” – підтвердження високої якості продукції Компанії, – прокоментував Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен.

У компанії також зазначають, що цього року, як і безліч аграріїв, постали перед труднощами, пов’язаними зі своєчасною доставкою зерна до порту через брак вагонів та локомотивної тяги на залізниці. Попри це, завдяки злагодженій роботі всіх команд і партнерів, доставити заплановані обсяги пшениці до Королівства Саудівська Аравія вдалося вчасно. Компанія “Контінентал” ще раз підтвердила статус надійного постачальника високоякісної продукції.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram