Опалювальний сезон: регіони прозвітували про 100% підключення до тепла житлових будинків

Finance.ua

Finance.ua як портал, що знає, як економити на сплаті комунальних послуг, дізнався, що усі 24 обласні державні адміністрації прозвітували про 100% підключення тепла у житловому секторі. Аналогічний показник – у закладах охорони здоров’я.

«Усі обласні державні адміністрації прозвітували про підключення до теплопостачання 100% житлового фонду та медичних закладів. Водночас вже зараз маємо подбати про те, якими будуть майбутні опалювальні сезони, й активніше працювати над підвищенням енергоефективності будівель. Це – одне з пріоритетних завдань для кожної громади. Уряд надає чимало можливостей для розвитку цього напряму у громадах. Зокрема, йдеться про програму “Енергодім” Фонду енергоефективності», – повідомив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Очільник Мінрегіону додав, що вартість тепла та гарячої води у цьому опалювальному сезоні для населення зростати не мають.

Читайте також: В Україні з 1 грудня зміняться ціни на газ для деяких категорій населення

«Це – умова, яка зафіксована в Меморандумі щодо сталого проходження опалювального сезону й регіони мають її дотримуватися. Голови обласних державних адміністрацій мають доручення тримати це питання на контролі», – наголосив він.

Довідка Finance.ua: