У Виноградові Фонд держмайна з аукціону продає сарай на ділянці 8 соток за 2000 гривень (ФОТО)

Голос Карпат

Повідомлення про проведення аукціону на малу приватизацію розміщено на майданчику для електронних торгів Smar Ttender. Лот виставляється вперше.

"Будівля сараю, літ.Е, загальною площею 59,6 кв.м, розташована за адресою Закарпатська область, Виноградівський район, м.Виноградів, вул.Петефі, 4 на земельній ділянці площею 0,08 га поруч з будівлями та спорудами балансоутримувача. Технічний стан сараю незадовільний, потребує капітального ремонту", - йдеться у повідомленні.

Продавець сараю - РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях. Початкова ціна 2 058 грн. без ПДВ. Реєстраційний внесок 1200 грн.

Земельна ділянка під сараєм з кадастровим номером 2121210100:07:005:0078 площею 0,08 га державної форми власності з цільовим призначенням "03.03 Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги" знаходиться у постійному користуванні Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

Журналістка Олена Мудра, яка повідомила про проведення аукціону на сарай управління Держспоживслужби зазначає, що вільного доступу до земельної ділянки немає і що сама земельна ділянка впритул межує з будинком одного із депутатів Виноградівської міської ради. Медійниця вважає цю випадковість не випадковою.