Борги "Київ-Одягу": Укргазбанк закликає Мін`юст ретельно розібратися в ситуації

Finbalance.com.ua

Укргазбанк заявив, що шахраї намагаються використати Офіс протидії рейдерству (структурний підрозділ Міністерства юстиції) для заволодіння майном банку:

Завтра в Офісі протидії рейдерству відбудеться розгляд скарги нашого давнього проблемного боржника «Київ-Одяг» на рішення держреєстратора, яким ще в 2019 році зареєстровано право власності Укргазбанку на нерухоме майно.

Цей юридичний конфлікт виник у 2009 році і з того часу тривають численні судові тяжби та розслідування декількох кримінальних проваджень, в тому числі щодо шахрайських дій позичальника по заволодінню коштами Укргазбанку (деталі - тут).

У 2019 році Укргазбанк скористався своїм законним правом іпотекодержателя і набув у власність адміністративно-виробничий комплекс у м. Києві.

Колишній власник цієї нерухомості оскаржує в суді правомірність набуття Укргазбанком права власності на об'єкт (справа №910/6642/19, її розгляд ще не завершено). Учасником цієї справи є також і наш боржник «Київ-Одяг».

Не очікуючи завершення судового розгляду, «Київ-Одяг» нещодавно подав скаргу до Офісу протидії рейдерства Міністерства юстиції України із відверто недостовірною інформацією. У ній йдеться про буцімто необізнаність щодо рішеннями державного реєстратора, яким ще у 2019 році зареєстровано право власності Укргазбанку на нерухоме майно - адміністративно-виробничий комплекс у м. Києві.

Таким чином вважаємо, що недобросовісний позичальник вчергове намагається у шахрайський спосіб заволодіти майном Укргазбанку. Цього разу - використати Офіс протидії рейдерства шляхом надання недостовірної інформації.

Закликаємо Офіс протидії рейдерства Міністерства юстиції України ретельно розібратися в ситуації і не дозволити втягнути цю державну інституцію в шахрайську схему із заволодіння майном державного Укргазбанку.