Генеруючі компанії заявили про збитки

Перший діловий

Енергетична криза — це не лише нестача сировини, а й збитки генеруючих компаній. Тож, підприємства, що перебувають в управлінні Міненерго, за три квартали поточного року напрацювали на від’ємний показник у 6 мільярдів 200 мільйонів гривень, повідомляє «Перший Діловий»‎.

Це при тому, що у другому кварталі «мінус» вимірювався лише 300 мільйонами. Згідно з інформацією, найгірший результат – це період входження в опалювальний сезон. Майже половина збитків, зокрема, 3 млрд гривень, припадає на «Укренерго». Далі в антирейтингу «СхідГЗК», «Добропіллявугілля-видобуток» з негативними показниками відповідно у 343 і 202 млн гривень.

Раніше ми повідомляли, що у кримінальній справі про збитки державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» на 24,5 мільйона гривень призначено додаткову судово-економічну експертизу. Таке рішення Вищого антикорупційного суду.

Також ми писали про те, що загальна сума чистих збитків підприємств Міністерства енергетики за три квартали 2021 року сягнула 6,2 млрд грн.