"Нафтогаз" змінить ціни на газ для побутових споживачів

Перший діловий

В Україні тарифи на газ можуть змінитися вже з 1 грудня 2021 року, оскільки 30 листопада закінчується термін контракту. У «Нафтогазі» нагадали, що зараз газ за пільговою ціною коштує 7,96 гривні за 1 кубометр.

Однак для стабільної подачі газу необхідно після закінчення термінів контракту протягом 60 днів визначитися з компанією-постачальником газу та укласти з нею новий договір.

Водночас у «Нафтогаз Україна» звертають увагу на те, що клієнтам постачальників останньої надії компанія не встановлює ціни, оскільки її розрахунок ґрунтується на спеціальній формулі.

Слід зазначити, що терміни контрактів закінчуються і в споживачів бюджетних установ, установ охорони здоров’я державної власності та установ охорони здоров’я комунальної власності. Наразі пільгова ціна для них становить 16,8 гривень за 1 кубометр від ППН (постачальників останньої надії).

«Нафтогаз» у свою чергу пропонує укласти договори з державними установами терміном на рік, тобто до кінця 2022 року за ціною 13 659, 63 гривні за 1000 кубометрів. У вартість не включено ПДВ та тариф на послуги транспортування палива.

Раніше ми писали про те, які тарифи очікують на українців після Нового року.

Також ми повідомляли про нестачу коштів жителям України для оплати комунальних послуг.