НБУ змінив порядок інспекційних перевірок банків

Finance.ua

Національний банк оновив положення про організацію та проведення інспекційних перевірок банківських установ.

Finance.ua як портал, що дбає про ваші гроші, дізнався, які зміни в роботі банків передбачені з 23 листопада.

«Національний банк оновив Положення про організацію та проведення інспекційних перевірок банківських установ. Оновлення здійснено відповідно до Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення питань організації корпоративного управління в банках та інших питань функціонування банківської системи“, а також із метою урахування практичного досвіду проведення інспекційних перевірок в умовах карантину», — сказано в повідомленні.

Які зміни запроваджують:

Крім того, урегулювано окремі питання стосовно проведення інспекційних перевірок в умовах карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Що це означає. Відтепер розпорядчий акт Національного банку про проведення інспекційної перевірки (зміни до нього) може бути надісланий банку у формі електронного документа. Документи під час інспекційної перевірки можуть складатися у формі електронного документа, за винятком довідок про перевірку та звіту про інспекційну перевірку, які залишатимуться в паперовій формі. Зустрічі та інтерв’ю стосовно інспекційних перевірок можуть проводитися в режимі відеоконференцій.

Довідка Finance.ua:

До речі, на депозиті можна заробляти більше, якщо скористатися програмою «Бонус до депозиту» від Finance.ua. Більше про програму і вигоди можна дізнатися за посиланням.

Отримати більше з депозиту