Газ на 100 млрд гривень: відкрито кримінальне провадження за фактом змови влади з Коломойським

Pravdatutnews

Офіс Генерального прокурора на вимогу нардепа Валентина Наливайченка з партії "Батьківщина" відкрив кримінальне провадження за фактом домовленостей вищих посадових осіб держави з олігархом Ігорем Коломойським щодо передачі йому державного природного газу з підземних сховищ вартістю понад 100 млрд грн.

Про це нардеп повідомив на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Генпрокуратура порушила кримінальне провадження за моїм зверненням. Нагадаю, нещодавно звернувся до керівників правоохоронних органів з вимогою втрутитися у ситуацію зі спробою чиновників і структур олігарха Коломойського привласнити природний газ в підземних газових сховищах України", - повідомив нардеп.

Фото: Facebook Валентина Наливайченко

Зазначимо, згідно з витягом з ЄРДР, досудове розслідування розпочато 19 листопада. Витяг з ЄРДР підписаний прокурором другого відділу управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Юрієм Олефіром. Відповідно досудове розслідування здійснює Національна антикорупційне бюро.

Фото: Facebook Валентина Наливайченко

Нагадаємо, раніше повідомлялось, щоРуслан Стефанчук добудовує під Києвом будинок, який може вартувати декілька мільйонів гривень.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com