США розконсервують 50 млн барелів нафти з резерву, щоб знизити світові ціни

Перший діловий

Сполучені Штати розконсервують із стратегічного резерву 50-т мільйонів барелів нафти для того, щоб знизити світові ціни на ресурс. Про це оголосив американський лідер Джо Байден, інформує Білий дім.

Зазначається, що доступ до запасів нафти надасть Міністерство енергетики США.

«Міністерство енергетики надасть доступ до 50 мільйонів барелів нафти зі стратегічного нафтового резерву, щоб знизити ціни для американців і усунути невідповідність між виходом із пандемії і пропозицією», — наголошується у повідомленні.

Варто додати, що напередодні вартість нафти у світі почала знижуватися на тлі очікування можливого продажу США, Китаєм та Японією сировини зі стратегічних запасів, щоб зменшити ціни на енергоносії і стримати інфляцію.

Раніше ми повідомляли, що США просять країни-споживачі нафти поповнити ринок вільними запасами. Йдеться зокрема про Японію, Південну Корею, Індію та Китай. Запит від США надійшов в рамках скоординованих зусиль щодо зниження світових цін на енергоносії.

Також ми писали, що японська влада задля стабілізації цін на нафту почала обговорювати конкретні заходи стосовно випуску на ринок запасів ресурсу зі стратегічного резерву.