У Мінфіні розраховують отримати декілька траншів від МВФ наступного року

UNN

У Міністерстві фінансів розраховують на декілька траншів кредиту МВФ до червня 2022 року. Ці кошти вже закладено у проект державного бюджету. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі одного з українських телеканалів, передає кореспондент УНН.

Цитата

"У нас до червня місяця має бути ще декілька переглядів (програми з МВФ – ред.) і ми сподіваємось, що ми проводячи розумну, виважену і прогнозовану політику, зможемо переконати наших партнерів, і отримати ще декілька траншів цієї допомоги", - розповів Марченко.

Деталі

За його словами, це важливо, адже при підготовці до держбюджету на 2022 рік закладали кошти від МВФ.

Доповнення

Виконавча рада Міжнародного валютного фонду напередодні винесла позитивне рішення щодо виділення Україні чергового траншу за програмою stand-by.

Завершення огляду дозволяє Україні отримати еквівалент близько 699 мільйонів доларів США (500 мільйонів SDR), внаслідок чого загальний обсяг виплат у рамках поточної угоди становитиме близько 2,8 мільярда доларів США (2 мільярди SDR).

Додамо

18-місячна програма МВФ з Україною у форматі Stand-By з можливістю доступу до 5 млрд доларів була схвалена 9 червня 2020 року з метою забезпечення підтримки платіжного балансу і бюджету в той час, як влада України бореться з наслідками шоку від пандемії COVID-19.

Ця програма покликана консолідувати попередні досягнення та сприяти просуванню України шляхом важливих структурних реформ з метою мінімізації ключових вразливостей.