Ізраїльські компанії зацікавлені у модернізації іригаційних та водопостачальних систем України - Посольство

Інтерфакс-Україна

Провідні ізраїльські компанії у сфері іригації зацікавлені в участі у реформуванні водної галузі України, зокрема, у модернізації існуючих та створення нових іригаційних та водопостачальних систем. Про це йшлося під час зустрічі голови Мінагрополітики Романа Лещенка та представників трьох провідних ізраїльських іригаційних компаній: NaanDanJain Irrigation Ltd, Нетафім та Rivulis, повідомляється на сторінці посольства України в Ізраїлі у Facebook.

«Представники ізраїльських компаній презентували свої відповідні технологічні рішення і проекти, у тому числі за кордоном, та висловили зацікавленість у співробітництві з Україною. Міністр Лещенко поінформував ізраїльську сторону щодо «Концепції реформування водної галузі України» та Стратегії зрошення та дренажу в Україні на період до 2030 року, а також законодавчих ініціатив нашої країни, спрямованих на стимулювання гідротехнічної меліорації земель і розвиток зрошення в Україні та залучення інвестиції у приватний сектор АПК нашої держави», - йдеться в повідомленні.

За результатами цієї зустрічі, а також робочих візитів ізраїльських компаній до Миколаївської, Херсонської та Черкаської областей 23-25 листопада було домовлено про подальші кроки двостороннього співробітництва.

Зустріч відбулася у Києві за участю посла України в Державі Ізраїль Євгена Корнійчука, керівництва Державного водного агентства України, Ділової Рали «Україна-Ізраїль», «Української аграрної ради», представників Мінагрополітики, Посольства Ізраїлю в Україні, бізнесу та міжнародних фінансових організацій.

Візит зазначених компаній був ініційований Посольством України у Державі Ізраїль для обговорення реалізації спільних проектів у сфері модернізації існуючих і створення нових іригаційних і водопостачальних систем в Україні.