«Полтаваобленерго» оштрафували на пів мільйона гривень

Зміст

Про це 24 листопада пише «Бізнес Цензор».

Штраф наклала Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) 24 листопада з ініціативи очільника НКРЕКП Валерія Тарасюка. Він запропонував збільшити штраф вдвічі:

«Я вже давно не чув про такі порушення з боку ліцензіатів. Пропоную вдвічі збільшити. І якщо буде таке ставлення до споживачів, то оператор не заслуговуватиме на RAB-тариф».

«Полтаваобленерго» порушувало терміни надання послуг із приєднання споживачів, змінював редакцію договору про приєднання, посилаючись на карантин, неправомірно складав акти щодо порушень споживачів.

Раніше НКРЕКП уже оштрафувала «Полтаваобленерго» на 1,7 млн грн за численні порушення на ринку електричної енергії та недотримання стандартів роботи зі споживачами.

Серед встановлених Регулятором порушень у роботі компанії виявили наступне:

порушення у наданні послуг з приєднань споживачів до електромереж: недотримання термінів та процедури укладання договорів;невідповідність кол-центру стандартам роботи;порушення вимог своєчасного надання звітів про виконання рішень Регулятора;недотримання встановленої структури тарифу на виконання інвестиційної програми.

«Бізнес Цензор» пише, що контрольний пакет акцій «Полтаваобленерго» належить структурам олігархів Ігоря Коломойського та Костянтина Григоришина