Кабмін виділив ще 175 млн грн на укріплення кордону з Білоруссю

UNN

Кабінет міністрів України виділив ще 175 млн грн на посилення охоронних заходів українського кордону з Білоруссю. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль за підсумками засідання, передає УНН.

Цитата

“На посилення охоронних заходів українського кордону виділяємо 175 млн грн. Відповідне рішення підтримали сьогодні на засіданні Уряду. Розуміючи непросту ситуацію на білорусько-польському кордоні, продовжуємо посилювати безпеку країни. Не можна виключати, що міграційний дестабілізаційний проєкт може бути поширений і на українсько-білоруський кордон, тож маємо бути готові до будь-якого сценарію”, — повідомив Шмигаль.

Доповнення

Раніше міністр МВС Денис Монастирський повідомляв, що Україна має побудувати кордон з Білоруссю та Росією наступного року.

У Раді він пояснив, яким має бути та які задачі виконуватиме український інтелектуальний кордон.

Як писав УНН, на фоні ситуації, яка виникла на кордоні Білорусі та Польщі, і щоб уникнути напливу мігрантів з Білорусі, Україна посилює охорону державного кордону з країною-сусідом.

Як заявив Монастирський, найбільш уразливі ділянки українсько-білоруського кордону будуть посилені додатковими підрозділами Держприкордонслужби, Нацполіції та Нацгвардії. Йдеться про 8,5 тис. cиловиків.