Безоплатна реабілітація та підвищена допомога по безробіттю: як Кабмін хоче посилити соцзахист ветеранів війни

Судебно-юридическая газета

Кабмін пропонує посилити соцзахист ветеранів війни та членів їхніх сімей, зокрема щодо права на отримання психологічної реабілітації та освітніх послуг у сфері освіти дорослих, додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню, розробки програм соцзахисту на державному та місцевому рівнях.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

Законопроектом, поміж іншого, передбачено право ветеранів війни на безоплатну психологічну, медико-психологічну реабілітацію та освіту впродовж життя, встановлено підвищений мінімальний розмір допомоги по безробіттю для учасників бойових дій.

Крім того, у проекті закріплено підтримку підприємницьких ініціатив вищезазначених осіб, обов’язковість розробки та реалізації державних, регіональних та місцевих програм соціального захисту ветеранів війни та членів їхніх сімей.

Також «Судово-юридична газета» писала про виплату ветерану з інвалідністю допомоги у меншому розмірі: суд визнав бездіяльність протиправною.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua, на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.