Кабмін виділить 175 млн грн на посилення охорони українського кордону

Рубрика

Уряд виділяє 175 млн грн на посилення охорони українського кордону у зв’язку з ускладненням оперативної обстановки на українсько-білоруській ділянці державного кордону.

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на черговому засіданні уряду у середу, повідомляє “Укрінформ”.

“Розуміючи непросту ситуацію на білорусько-польському кордоні, ми продовжуємо посилювати наші кордони. Не можна виключати, що міграційний дестабілізаційний проєкт може бути поширений на українсько-білоруський кордон. Маємо бути готові до будь-якого сценарію, тому виділяємо 175 млн грн для посилення охоронних заходів українського кордону”, – сказав Шмигаль.

Він засудив ситуацію, яка склалася.

“На наше переконання, використання мігрантів як механізму гібридної агресії є верхом зухвальства та антигуманності. Подібній практиці не має бути місця у цивілізованому світі”, – наголосив глава уряду.

Як повідомлялось, Кабінет Міністрів на черговому засіданні у середу планував розглянути проєкт документа про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для здійснення першочергових (невідкладних) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації соціального характеру, пов’язаної з ускладненням оперативної обстановки на українсько-білоруській ділянці державного кордону.

МВС пропонується виділити 175 010, 037 тис. грн (для Адміністрації Державної прикордонної служби – 66 910, 55 тис. грн, для Національної гвардії – 108 099, 982 тис. грн) для проведення першочергових заходів з ліквідації наслідків цієї надзвичайної ситуації соціального характеру.