МІУ відзвітувало про результати експерименту з приватної тяги та анонсувало його продовження

Ukraine Rail Monitoring

На сайті Міністерства інфраструктури опублікували звіт про періодичне відстеження результативності наказу щодо допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування.

В МІУ зазначили, що розмір коштів, витрачених Укрзалізницею та учасниками експериментального проєкту, пов’язані з виконанням вимог регуляторного акта – від 1,2 млн грн до 265,9 млн грн.

Метою експерименту була можливість відпрацювати механізм допуску приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізничних коліях загального користування. В МІУ зазначили, що не повною мірою вдалося досягти задекларованих цілей, на що вплинуло:

Водночас враховуючи бажання учасників продовжити строки реалізації, а також «враховуючи прохання бізнесу» Мінінфраструктури підготувало проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 р. № 1043», стосовно продовження строку реалізації експериментального проєкту до 4 грудня 2022 року.