Остаточно приватизовано: "Одесвинпром" перестав бути державним

depo.ua

У Відділенні Фонду державного майна України в Одеській та Миколаївській областях повідомили про остаточне завершення процедури приватизації цілісного майнового комплексу "Одесавинпром".

Укладено найбільший договір купівлі-продажу в Одеській області та четвертий за розміром аукціон малої приватизації в Україні за останні два роки, повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на директора Відділення Фонду державного майна України в Одеській та Миколаївській областях Олександра Славського.

Олександр Славський зазначив, що аукціон – це кульмінаційний, однак не фінальний етап приватизації. "Згодом відбулася перевірка потенційного переможця на відповідність до закону (зокрема, чи не повʼязаний з державою-агресором, чи не зареєстрований в офшорних зонах), потім переможець мав місяць на підписання договору купівлі-продажу і ще місяць на проведення повної оплати. Після наказу про завершення приватизації Регіональне відділення Фонду лише контролює виконання умов договору, а саме: збереження профілю діяльності (виробництво виноградних вин) та соціальних гарантій протягом 3 років, а також факту укладення охоронного договору на пам’ятку архітектури", – сказав він.

Переможець, визначений на аукціоні, вже сплатив до державного бюджету 234,9 млн грн за купівлю обʼєкту та ще 47 млн гривень ПДВ.

Раніше повідомлялося, що в Одесі жартівник проілюстрував своє оголошення про продаж нерухомості фотографіями оперного театру, чим збурив соціальні мережі.