Затвердили розподіл коштів на будівництво нового терміналу аеропорту «Бориспіль»

Finance.ua

Кабінет Міністрів України збільшив розмір статутного капіталу ДП «Міжнародний аеропорт „Бориспіль“» та затвердив порядок використання бюджетних коштів для його поповнення, з метою будівництва нового терміналу аеропорту.

Відповідну постанову уряд із доопрацюванням у секретаріаті ухвалив на засіданні 24 листопада.

Читайте також: Кабмін може виділити 100 мільйонів компенсації авіакомпаніям за евакуаційні рейси у 2020 році

Згідно з текстом пояснювальної записки до постанови, метою збільшення статутного капіталу є створення сприятливого інвестклімату для забезпечення сталого розвитку «Борисполя» шляхом будівництва нового термінального комплексу у місті Бориспіль. Новий термінальний комплекс дозволить збільшити пропускну спроможність аеропорту.

«Новий термінал аеропорту „Бориспіль“ — це довгобуд, який повинні були збудувати до Євро-2012. Наразі відповідні зміни до бюджету були підтримані народними депутатами. І зараз ми прийняли порядок використання цих коштів», — сказав міністр інфраструктури України Олександр Кубраков під час засідання уряду.

Крім того, збільшення розміру статутного капіталу дозволить забезпечити сталий розвиток матеріально-технічної бази підприємства, а також виконання концепції розвитку аеропорту до 2045 року.