Понад 1,8 мільярда гривень виділено на відновлення інфраструктури дев'яти областей

Budport.com.ua

Понад 1,8 млрд грн на відновлення інфраструктури
Уряд перерозподілив субвенцію з держбюджету на реалізацію проєктів у рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Йдеться про понад 1,8 млрд грн коштів на відновлення інфраструктури східних регіонів та регіонів, де проживає значна кількість внутрішньо переміщених осіб. Відповідне рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«Ця субвенція допоможе відновити об’єкти медичної, освітньої, культурної та спортивної інфраструктури дев’яти регіонів. Розподіл коштів дасть можливість реалізувати 170 проєктів у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Херсонській, Одеській та Полтавській областях. Ми дякуємо нашим міжнародним партнерам за постійну підтримку», – зазначив заступник Міністра.

Програму енергоефективності включать до «Великого будівництва» - ШмигальЗазначимо, «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» від ЄІБ - це довгострокова інвестиція, спрямована на відновлення інфраструктури на сході України, а також у регіонах, які приймають внутрішньо переміщених осіб. Перший транш програми склав 200 млн євро. Враховуючи успішність її реалізації, ЄІБ наприкінці минулого року надав другий транш - 340 млн євро.
COVID-19: Кабмін посилив карантині обмеження у “жовтій зоні” - що змінилося
Читайте також: Tegola дарує подарунки за підписку на Telegram канал!