Зеленський оголосив про створення нової авіакомпанії

Finance.ua

Президент Володимир Зеленський у четвер, 25 листопада, оголосив про створення національного авіаперевізника.

«Від обіцянок переходимо до практичної реалізації – це наш національний авіаперевізник. Його створення буде розпочато офіційно вже сьогодні», — заявив Зеленський на форумі з програми Великого будівництва.

Читайте також: Нова українська авіакомпанія почне літати: ціна квитків

Він уточнив, що перевізник буде створено за участю європейської авіабудівної компанії Airbus.

За словами президента, Україна готова інвестувати у повітряний флот, навантажувати українських виробників та залучати світових лідерів до об’єднаних проектів в авіабудівництві.

Україна також має підтвердження економічної доцільності створення національного авіаперевізника від французьких консультантів.

Він додав, що реалізація проекту матиме не лише ціль збільшення прибутку та пасажиропотоку, а й здобуття іміджу та престижу України.

Нагадаємо, у травні цього року прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що глава Мінінфраструктури Олександр Кубраков отримав завдання прискорити процес переговорів та роботи для створення національного авіаперевізника.

У серпні Зеленський провів зустріч із директором французької консалтингової компанії Aerogestion Марком Роше, під час якої сторони обговорили оптимальні моделі створення національного авіаперевізника України.