Місця будівництва двох нових аеропортів на Донбасі визначено, потрібне фінальне підтвердження Генштабу ЗСУ - Кубраков

Інтерфакс-Україна

Місця будівництва двох нових аеропортів на Донбасі визначено, потрібне фінальне підтвердження Генерального штабу Збройних сил України, заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

"Аеропорти на сході. Ми потенційно вже обробили з нашими військовими колегами з армії, з Генерального штабу, де саме можна їх будувати. Буде один аеропорт на півдні, ближче до Маріуполя, але, звісно, не в Маріуполі, тому що Маріуполь дуже близько розташовується до лінії розмежування. І другий аеропорт біля міст Краматорськ-Слов'янськ, десь там", - заявив Кубраков на форумі "Велике будівництво: авіація і туризм" у четвер.

За словами міністра, місця будівництва майбутніх аеропортів уже визначено і незабаром буде презентовано.

"Поки що очікуємо на фінальне підтвердження від наших військових", - сказав Кубраков.

Він також зазначив, що ще один новий аеропорт з'явиться у Мукачевому.

"Ми рухаємося швидше, ніж планували. Тобто є вже всі відповідні документи на землю. Я сподіваюся, що в середині наступного року ми розпочнемо будівництво, вже безпосередньо злітно-посадкової смуги біля міста Мукачевого. Це буде головний аеропорт на Закарпатті", - додав він.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив про ухвалення на державному рівні стратегічного рішення про зведення нових аеропортів на підконтрольній Україні частині Донбасу та на Закарпатті.