Мінінфраструктури і Airbus будуть спільно розвивати авіацію за програмою “Велике будівництво”

КиевVlast

Міністерство інфраструктури України і одна з найбільших у світі авіабудівних компаній Airbus підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає можливість лізингу чи купівлі 22 літаків.
Про це KV стало відомо з повідомлення “Інтерфакс-Україна”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

Підписання відбулось під час форуму “Велике будівництво”: Авіація. Туризм” за присутності президента Володимира Зеленського. Від української сторони документ візував міністр інфраструктури Олександр Кубраков, від від Airbus – віце-президент компанії з Європи та Центральної Азії Кімон Сотіропулос.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться
Меморандум фіксує спільну мету України та Франції співпрацювати в авіаційній галузі та окреслює алгоритм робіт у межах створення національної авіакомпанії та придбання літаків.
“Згідно з текстом меморандуму, розглядається можливість лізингу/купівлі: 6 малих вузькофюзеляжних літаків (типу А220); 12 середніх вузькофюзеляжних літаків (типу А320/А321); 4 широкофюзеляжних літаків (типу А330/350). Після створення в Україні національного авіаперевізника Airbus також готовий розглянути можливість співпраці з українською авіакосмічною галуззю”, – повідомляє агентство.
Нагадаємо, створення національної державної авіакомпанії та розвиток авіаперевезень в Україні є частиною програми “Велике будівництво”. Як заявляв президент Володимир Зеленський, в країні почалась масштабна реконструкція регіональних аеропортів.
Читайте: Зеленський: В рамках “Великого будівництва” буде створено нову державну авіаційну компанію
Фото: відкриті джерела
КиевVласть