Вчені зафіксували нову небезпечну хворобу кукурудзи, викликану триходермою

GrowHow.in.ua
Науковці виявили значну шкодочинність триходерми — хворобу, яка викликає захворювання качанів кукурудзи та може призвести до значних втрат врожаю. Про це повідомив Frontiersin.org.

Trichoderma — це широко поширені гриби в ґрунтах, на коренях рослин та на рослинних рештках. Через їх сильну конкурентоспроможність та мікопаразитарну активність щодо інших грибів, їх використовують у сільському господарстві як засоби біоконтролю проти патогенів рослин. Нещодавно вчені виявили і значну шкодочинність триходерми.

Гриб виявився патогеном, який викликає захворювання качанів кукурудзи в Європі і може призвести до значних втрат врожаю.

Науковці, які це виявили, пропонують назвати захворювання “триходермічна гниль качанів кукурудзи”. Симптоми ураження качанів видами Trichoderma: темна, синьо-зелена маса конідій на інфікованих зернах і між ними. Виникнення гнилі частіше було пов’язане з травмами, спричиненими механічними ушкодженнями.

Фото: frontiersin.org

У 2018 році на одній із ділянок на півдні Німеччини було зафіксовано появу триходерми на качанах кукурудзи. Качани, відібрані з 20 сортів, поросли міцелієм, що утворює зелені шари конідій між зернами і ззовні обгортки качанів. Подібні симптоми раніше спостерігалися у Південній Баварії після теплого та сухого літа.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram