«Укроборонпром» буде співпрацювати з Airbus: що передбачено

UA.NEWS

Державний концерн «Укроборонпром» анонсував початок співпраці з Airbus за вертолітною програмою. В Airbus, у свою чергу, наголосили на необхідності партнерів в Україні.

Про це розповів гендиректор держконцерну Юрій Гусєв під час форуму «Велике будівництво: авіація та туризм», передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми спланували певні спільні дії разом з Airbus і не тільки у питаннях створення національної авіакомпанії, але також співпраці за напрямками вертолітної програми.

Крім того, розглядається створення сервісного центру, який ми обговорюємо з нашими партнерами», – сказав Гусєв.

У той же час, віце-президент з розвитку Airbus Жак Гарег заявив, що контракт з МВС дозволив компанії розвивати подальшу співпрацю, в тому числі щодо сервісної підтримки в Ніжині та розвитку навчальної школи в Кременчуці.

Він додав, що Airbus потребуватиме партнерів в Україні.

«Один із великих викликів перед нами – це продовження обслуговування нашого напрямку. І нам потрібні будуть партнери в України. Ми маємо посилювати цю співпрацю за напрямом веротльотів», – зазначив Гарег.

Раніше Міністерство цифрової трансформації України та держконцерн «Укроборонпром» підписали меморандум про наміри консолідувати зусилля для розвитку цифрової економіки, цифрових інновацій, зокрема сфери технологій штучного інтелекту.

Державний концерн "Укроборонпром" підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розвитку Військово-морських сил ЗСУ.

Держкоцерн "Укроборонпром" представив боєприпас для підствольного гранатомета ВОГ-17В українського виробництва.